شش روش برای افزایش شانس دختردار شدن

شش روش برای افزایش شانس دختردار شدن

بعد از پسردار شدن، بیشتر والدین آرزوی داشتن یک دختر بچه را نیز دارند تا تعادل در خانواده برقرار شود. سپس نحوه باردار شدن با جنسیت دختر به یکی از متداول‌ترین سؤالات آن‌ها تبدیل خواهد شد. برخی از افراد ممکن است فقط تمایل داشته باشند که دختر را به فرزند پسری ترجیح دهند، علیرغم اینکه هیچ روش علمی وجود ندارد، بسیاری از افراد تمایل به یافتن پاسخی در مورد “چگونه شانس دختردار شدنمان را بالا ببریم؟!” پیدا کرده‌اند. راه‌هایی وجود دارد که شاید تضمین نکند، اما شانس دختر دار شدن را افزایش می‌دهد.

مواردی که باید درباره انتخاب جنسیت بدانید

جنسیت کودک توسط کروموزوم‌ها تعیین می‌شود. اگر مدل ژنتیکی، کروموزوم‌های “XX” را تشکیل دهد، دختردار خواهید شد و اگر مدل ژنتیکی “XY ” باشد، پسردار خواهید شد. کروموزوم‌های مادر “XX” است و در طول تولید مثل قسمت “X” را می‌دهد؛ پدر دارای کروموزوم‌های “XY” است و می‌تواند به کروموزوم “X” یا “Y” کمک کند. این بدان معنی است که جنسیت کودک توسط پدر تعیین می‌شود.

در طی نزدیکی، بیش از ۲۰۰ میلیون اسپرم در واژن انزال می‌شوند و حاوی کروموزوم‌های “X” و “Y” هستند و تنها یک اسپرم داخل تخمک رفته و باعث بارداری می‌گردد. برای کمک به کروموزوم “X” پدر، برای لقاح تخمک، روش‌های طبیعی زیادی وجود دارد که می‌تواند احتمال بروز دختردار شدن را افزایش دهد.

شش روش موثر در افزایش شانس دختردار شدن

روش‌های مختلفی برای افزایش شانس دختردار شدن وجود دارد. اگرچه این روش‌ها بسیار اثر بخشند، ولی ممکن است هر روش برای شما مؤثر واقع نشود.

دختردار شدن

۱. روش Shettles را امتحان کنید

دانستن سیکل خود یا انجام تست تخمک گذاری بسیار مهم است و برای این روش باید این دو را بدانید. شما باید ۲ تا ۴ روز قبل از تخمک گذاری، هر روز رابطه جنسی داشته باشید و همینطور شما باید از رابطه جنسی ۱-۲ روز قبل از تخمک گذاری و چند روز پس از آن خودداری کنید. این امر برای اطمینان از این است که اسپرم‌های دختر، آهسته‌تر تخمک را بارور می‌کنند. رابطه جنسی در روز تخمک گذاری منجر می‌شود که اسپرم‌های پسر، تخمک را بارور کند. این روش ۷۵٪ میزان موفقیت دارد.

۲. در اتاق خواب خود مشغول کار شوید

این تئوری توصیه می‌کند که رابطه جنسی را به روشی که می‌خواهید انجام دهید. اگر می‌خواهید دختردار شوید، باید چند روز قبل از تخمک گذاری، دفعات رابطه جنسی را تا حد ممکن افزایش دهید. افزایش رابطه جنسی باعث کاهش تعداد اسپرم‌ها شده و این امر باعث می‌شود تعداد اسپرم‌های نر (شناگران سریع) کمتر به بارور شدن تخمک منجر شود.

۳. پوزیشن‌های جنسی خاصی را امتحان کنید

برخی از پوزیشن‌های جنسی برای دختردار شدن مطلوب‌تر هستند. گفته می‌شود که موقعیت Missionary در این سناریو سودمند است زیرا سطح نفوذ را محدود می‌کند. علاوه بر این، هر چه

‌ها به دهانه رحم نزدیک‌تر شوند، احتمال دختردار شدن نیز بیشتر می‌شود. دلیل این است که بر خلاف اسپرم‌های دخترانه، اسپرم‌های پسرانه فقط می‌توانند برای مدت زمان کوتاهی حرکت کنند. هر موقعیتی که نفوذ عمیق نداشته باشد یا کم عمق باشد، برای دختردار شدن مناسب است. دلیل دیگر این امر، میزان pH واژن است که ورودی واژن اسیدی‌تر بوده و برای اسپرم دختر مطلوب می‌باشد.

۴. از ارگاسم خودداری کنید

این یک تکنیکی است که شاید مورد پسند خیلی از خانم‌ها نباشد، اما فرصت خوبی برای دختردار شدن می‌باشد، پس زن باید از ارگاسمش جلوگیری کند. هنگامی که یک زن به ارگاسم برسد، ترشح قلیایی ایجاد می‌شود که برای اسپرم‌های پسر مناسب است. بدون ارگاسم، محیط واژن اسیدی خواهد بود و اسپرم دختران شانس خوبی برای رسیدن به تخمک دارند.

۵. عادت غذایی خود را تنظیم کنید

میوه و سبزیجات بیشتری بخورید:

گفته می شود رژیم گیاهی به ویژه غذاهایی مانند اسفناج، آجیل و کلم بروکلی، به دختردار شدن کمک می‌کند و همچنین غذاهایی سرشار از کلسیم و منیزیم مانند میوه و برنج نیز در این سناریو مفید هستند.

غذاهای اسیدی بخورید:

محیط اسیدی برای اسپرم‌های دختر مطلوب است. از این رو، غذاهایی که دارای خاصیت اسیدی هستند نیز مفید خواهند بود؛ خوردن آن‌ها در روزهای منتهی به تخمک گذاری توصیه می‌شود. بنابراین می‌توانید سودا، شکلات، غذاهای حاوی مرکبات و سرکه استفاده کنید؛ همچنین توصیه می‌شود در صورت تمایل به داشتن دختر بچه، از خوردن غذاهای قلیایی خودداری کنید.

رژیم کم نمکی را حفظ کنید:

حفظ مقادیر کم نمک در رژیم غذایی شما نیز احتمال دختردار شدن را بهبود می‌بخشد؛ غذاهای بسیار شور مانند گوشت شور، پنیرهای blue و غذاهای فرآوری شده را قطع کنید.

۶. حمام گرم بگیرید

گفته می‌شود که اسپرم‌های دختر نسبت به دمای گرم، تحمل بیشتری دارند، بنابراین اگر می‌خواهید دختردار شوید، حمام گرم قبل از رابطه جنسی کارساز می‌باشد. با این حال، نباید این عمل را مدام انجام داد، زیرا دمای محیط مناسب برای اندام‌های جنسی مردان باید پایین باشد و دوش‌های زیاد آب گرم باعث کاهش اسپرم‌ها در طول دو ماه خواهد شد.

تجارب شخصی جالب در بارداری جنین دختر

بسیاری از زوج ها سعی در دختردار شدن دارند و از یک یا بسیاری از روش‌های ذکر شده در بالا استفاده می‌کنند. برخی از آن‌ها دوست دارند تجربیات خود را در زمینه دختردار شدن به اشتراک بگذارند.

“ما از تعادل اسید / قلیایی موجود در واژن یا حتی غذاهایی که برای تعادل استفاده می‌کردیم خبر نداشتیم، اما ما از روش Shettles استفاده کردیم. با استفاده از آزمایش تخمک گذاری، با چرخه خود آشنا شوید تا مشخص شود که تا چند روز می‌توانید باردار شوید، که معمولاً حدود ۴ روز است؛ که دو روز اول برای دختردار شدن خوب است (ما این کار را کردیم) و روزهای بعدی که احتمال دختردار شدن کم می‌باشد، اگر نطفه بسته شود، به احتمال زیاد پسر خواهد بود (ما این کار را انجام دادیم) “.

جسی جانسون

“نطفه دختر ما در طی یک طرح برنامه ریزی شده با موسیقی و شمع و … بسته شد، اما نطفه پسرمان در رابطه‌ای که شوهرم از سرکار برگشته بود و انجام دادیم، بسته شد و بدون هیچ موسیقی و شمع و فقط با گفتن ممنون خانم، برگشتم سرکارم.

بنابراین ، از تجربه من اگر می‌خواهید دختردار شوید، به هر طریقی که خودتان می‌خواهید، رابطه جنسی برقرار کنید، با موسیقی، شمع و … و تمام وقتتان را صرف کنید؛ چه چیزی بهتر از اینکه دختر کوچکی را به دنیا بیاورید؟”

کیسی

وی گفت: “اگر دختر می‌خواهید، باید رابطه جنسی برنامه ریزی شده‌ای داشته باشید که روزهای چرخه قاعدگی شما با دقت حساب شده باشد. از طرف دیگر، پسرم به روشی کاملا متفاوت نطفه‌اش بسته شده است. اگر شما پسر می‌خواهید، رابطه جنسی نباید برنامه ریزی شده باشد و باید اتفاقی و بدون اینکه شما از دوره تخمک گذاری خود آگاه باشید، وارد رابطه شوید. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *